Samsung A8 Fiyatı ve Özellikleri Hakkında Genel Bakış – Teknoloji Geek

Samsung A8 Fiyatı ve Özellikleri Hakkında Genel Bakış

Samsun bildiğiniz üzere neredeyse bir model çıkarttığından ondan da bir kaç model daha türetiyor ve bu şekilde piyasaya bir sürü telefon sürüyor ancak bazı modeller varki alternatifini istesede yapamıyor buda Samsung A8 diyebiliriz. S7 Edge+ kendine özgü ekranı olduğunu hatırlarsınız aynı şekilde NOTE modelininde arkasına deri kaplamıştı ve büyük ekranı sayesinde herkes inanılmaz bir şekilde göz atmıştı alamayanlar ise teknoloji marketlere gidip yinede bir göz atmak istemişti bu üründe aslında onlardan bir tanesi.

Samsung A8 gelişmiş teknik özellikleri sayesinde neredeyse her kullanıcının beğeneceği ve seveceği bir telefon diyebiliriz özellikle android sürümü ise yeni güncellendi ve bazı kişiler telefonu eskide olsa yenide almasına rağmen son sürüm android kullanacaklar şuanda son sürüm olarak android 7 kullanılmakta bakalım samsung un çıkartacağı yeni telefonu bekliyoruz.

6 Comments on Samsung A8 Fiyatı ve Özellikleri Hakkında Genel Bakış

  1. Samsung telefonları arasında en güzel özellikleri olan ve bence en kullanışlısı. Çok hoşuma giden bir telefon olmuştu. Başarılı bir platform olmuş.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*