Teknoloji – Teknoloji Geek

Yeni Nokia Lumia 730 “Selfie”

Eylül 20, 2018 0

Microsoft’un telefonu “Selfie” hakkında ufak tefek şeyler ortaya çıkmaya başladı. Windows Phone Central, Microsoft’un yakın zamanda çıkaracağı Nokia Lumia 730‘un fotoğraflarını yayınladı.Fotoğraflardan telefonun #Devamı..

Battlefield 4™ Oyunu Bedava Oldu

Eylül 16, 2018 0

EA Games‘in etkinliği başladı. Etkinliğe göre Battlefield 4′ü bir hafta ücretsiz oynayabilirsiniz. Ea Games daha önce de Battlefield 3’ü bir süreliğine bedava yapmıştı. #Devamı..

iPhone 6’nın Yeni Özellikleri Belli Oldu

Eylül 3, 2018 0

Apple’ın Eylül ayı içerisinde piyasaya çıkaracağı iPhone 6′nın özellikleri oldukça iyi gözüküyor. Bir çok firmanın, yeni teknolojilerini herkesten önce öğrenerek, internet dünyasına açıklayan #Devamı..

Turkcell T-Fit Satışa Sunuldu

Ağustos 31, 2018 0

Turkcell’in yeni nesil akıllı telefonu T50 ile birlikte tanıttığı akıllı bilekliği T-Fit piyasaya çıktı. T-Fit sayesinde kullanıcılar adım sayısını, kat edilen mesafe, harcanan #Devamı..

Apple’ın Yeni Saati iTime

Ağustos 23, 2018 0

Uzun zamandır adını iWatch olarak tahmin ettiğimiz saat piyasaya iTime adıyla çıkacağı öğrenildi. Şu an hiç kimse tam bir bilgiye sahip olmasa da #Devamı..

Foursquare Baştan Aşağıya Değişiyor

Ağustos 18, 2018 0

Türkiye’de fazla kullanılmasada bir zamanlar patlama yapmış bir uygulama Foursquare, uygulamanın başlıca amacı ise check-in izleme yapmak ve restoranlara, kafelere, ortamlara puan vermek. Ama #Devamı..

Yeni Google Play’e Geçen İlk Siz Olun

Ağustos 14, 2018 0

Dünya’nın en çok kullanılan mağazası olan Google Play‘in tasarımı tamamen değişecek. Bunun nedeni ise tasarımın eski olması ve kullanıcıların değişiklik istemesi yönünde Google’ye #Devamı..

Turkcell’in Amiral Gemisi T50

Temmuz 31, 2018 0

Artık Türk firmalarını da teknoloji sermayesinde görmeye başlıyoruz. Sonunda artık “bizde varız” diyebildik. Bunun en başlıca örneklerinden birileri olan General Mobile ve Turkcell #Devamı..

1 2 3 7