Apple Ürünlerine Gelen Zam Sosyal Medya Gündemine Düştü

Apple Ürünlerine Gelen Zam Sosyal Medya Gündemine Düştü ve herkes inanılmaz şekilde şikayetçi Apple ‘ın yurt dışı alımları ile yurt içi alımları arasında çok fazla fark olduğu gerçeğini unutmamak gerekli.

Herkes bu şekilde fiyat olduğunun farkındayken neden hala fiyatı yüksek olan Apple ürünleri satın alıyor anlaşılır gibi de değil.

Artık piyasada tek el olarak Apple gösterilmemesi diğer firmalarada fırsat verilmesi gerektiğini düşünüyoruz.

Samsung, Huawei, LG, Xiaomi gibi firmalar varken hala bir cep telefonuna 7 bin Türk Lirası veripte zamlardan şikayetçi olan kişiler olduğu sürece bu zamların ardı arkası kesilmez.

Zamlı ve fiyatı yüksek olan teknoloji cihazlarına bu kadar rağbet göstermeyin! 7bin TL ‘ye önümüzdeki 10 yıl çıkabilecek olan tüm oyun ve uygulamaları kaldıracak kapasitede özelliklere sahip masaüstü bilgisayar kullanmak varken neden bir cep telefonuna 7-8 bin TL verilir hemde istediğiniz gibi kullanamadığınız taktirde. Şarj süresi maximum 1 gün olan bu cihazlara karşı hem zam geldi diyip feryat etmek hemde feryat ettikleri sosyal medya mecralarınıda bu telefonlarla kullanmak ironik bir durum.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*